Najvianočnejšie mesto Talianska sa nachádza na juhu krajiny: Pozrite na tú výzdobu

19. decembra 2019 Vypnuté Od Lucia

Neodmysliteľnou súčasťou predvianočného obdobia je aj výzdoba plná svetielok a vianočných prvkov, ktoré celý tento magický čas ešte viac umocnia a zintenzívnia. A práve v malom mestečku na juhu Talianska si tento rok dali na výzdobe mimoriadne záležať.

Locorotondo je malebné mesto na juhu Talianska v regióne Puglia, ktoré je typciké svojimi bielymi budovami a južanským kľudom. Nachádza sa len osem kilometrov od slávneho mesta Alberobello, ktoré navštevujú tisícky turistov z celého sveta kvôli známym apulijským domčekom nazývaným “trulli”.

Kým v Alberobello to žije ruchom, Locorotondo je pokojné s menšou koncentráciou turistov. Možno práve preto sa rozhodli, že v predvianočnom období dajú mestu skutočne bohatý vianočný šat.

Pozrite si fotky a video z malebného mestečka, ktoré s vianočnou výzdobou vyzerá skutočne magicky.

Ak ešte nie ste v našej TALIANSKEJ AKADÉMII, pridajte sa k nám >>>TU

Mesačné prístupy od 10 Eur!

Študenti akadémie majú prístup ku všetkým lekciám úrovne A1 až B2, ktoré sú nahraté na videách. Máme video hodiny s rodenými Talianmi, gramatika je vysvetlená slovenským lektorom v slovenčine. Všetci študenti sa môžu prihlásiť na kratšie doplnkové zoom hodiny s lektormi počas týždňa (doplnkové hodiny sú v cene kurzu).

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram