O nás

Vítam vás na stránkach Online školy taliančiny – Dolce Vita Italy, ktorá je určená pre všetkých, ktorí sú fascinovaní Talianskom či talianskym jazykom.

Volám sa Lucia a mám štátnicu z talianskeho jazyka, ktorú som absolvovala počas štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre.

 

Talianskemu jazyku sa venujem mnoho rokov, pričom ho v súčasnosti učím súkromne. Moji študenti (všetci boli na začiatku úplní začiatočníci) urobili počas niekoľkých mesiacov obrovské pokroky a teraz sa vedia vynikajúco dohovoriť pomocou základnej slovnej zásoby a gramatiky.

A práve toto je na učení to najkrajšie, čo hreje pri srdci, keď vidíte pokroky a vedomosti študentov, ktorí sa i vďaka vám dokážu dohovoriť a neskutočne sa z toho tešia.

Túto radosť zo získania nových poznatkov by som preto chcela odovzdať aj iným, ktorí by sa chceli tiež učiť taliančinu, no nemajú čas chodiť do jazykových škôl či na súkromné hodiny, ktoré stoja pomerne dosť veľa peňazí.

Postupne zostavujem efektívny program online výučby, vďaka ktorému sa budete vedieť dohovoriť základnými slovíčkami, frázami s dôrazom na gramatiku. Neustále pripravujem rôzne novinky, články, bezplatné kvízy či aplikácie. Čo je najlepšie, naše kurzy sú cenovo dostupné skutočne pre každého.

Verím, že sa na našej stránke budete cítiť príjemne a že sa možno i vy k nám pripojíte, teším sa na vás 🙂

Lucia

Pridajte sa aj na náš Facebook Online škola taliančiny – Dolce Vita Italy